Detail služby

STAVBA - Kachlová kamna, krby, sporáky, komíny

STAVBA - Kachlová kamna, krby, sporáky, komíny

Pardubický kraj

Firma Tomáš Maryško nabízí stavbu kachlových kamen, krbů, sporáků a komínů. V nabídce máme širokou škálu barev i materiálů, u nás si opravdu vybere každý. Vyberte si, my vše přivezeme a postavíme. Rádi Vám také poradíme s návrhem.

 

V nabídce máme dva druhy krbů - akumulační a teplovodní.

 

Teplovodní krb je vhodný do domů s cetrálním vytápěním. Až 80 % energie, která vzniká při hoření je krb schopen akumulovat do zásobníku a využít, když je potřeba - do radiátorů, podlahového topení a jiné. Pouhých 20 % uniká komínem. Díky akumulačnímu zásobníku si můžete užívat pohled na oheň a topit můžete později. 


Akumulační krb je schopný akumulovat energii a vydává ji postupným sáláním. Vzhled i design klasického krbu zůstává zachován. Krb je postaven ze speciálních materiálů jako například šamot, z něhož se poté tepelná eneergie uvolňuje do prostoru. Oblíbené jsou krby kombinované - akumulační a teplovzdušný. Díky ventilační mřížce můžete sami regulovat množství a rychlost proudění tepla.

 

Vybrat si můžete také z mmnoha kamen, sporáků nebo venkovních krbů a pecí.

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací